Montované mobilní domy

Chcete bydlet v novém domě bez zdlouhavého procesu jeho stavby? Vhodným řešením může být montovaný dům, jehož pořízení je rychlejší a také o poznání levnější. Během krátké doby tak můžete bydlet a užívat si maximálního uživatelského komfortu, které mobilní montované domy nabízejí. V případě opatření domu kvalitní izolací lze tyto domy využívat i celoročně.

Montované celoroční domky nabízejí stejný uživatelský standard jako běžné domy

Nemusíte se obávat, že v případě nízkých teplot budete v mobilním domku mrznout. Pro celoroční užívání se domky zpravidla vybavují dvojitými skly a kvalitní izolací podlahy, stěn, střechy, dveří a všech rozvodů. Díky tomu je v nich příjemně teplo a útulno. Topný systém si poté můžete zvolit tak, aby přesně odpovídal požadavkům vašeho domu a ani v zimě díky tomu nebudete mít problém své obydlí rychle vytopit. V celoročním mobilním domě můžete vytápět různými způsoby, například elektřinou či krbovými kamny. K ohřevu vody vám může posloužit bojler či tepelné čerpadlo.

ExclusiveHeim4_450 ExclusiveHeim5_450 ExclusiveHeim6_450 

ExclusiveHeim1_450 ExclusiveHeim2_450 ExclusiveHeim3_450 

Splněný sen o vlastním bydlení s minimálními náklady

Mezi přednosti montovaných domků patří nejen celková rychlost výstavby a cenová dostupnost, ale také mobilita díky podvozku, a v neposlední řadě ohled na životní prostředí. Veškeré montované stavby totiž dbají na ekologii a staví se jako energeticky úsporné. Výhodou, obzvláště pro mladé rodiny, je také modulový systém těchto montovaných domků. Bydlení si můžete nechat seskládat podle potřeb a časem dům zvětšit o další moduly, které se propojí s těmi stávajícími. Oceníte také možnost přemístění celého domu na jiný pozemek, což je oproti klasickému zděnému domu velká výhoda.

Vysoká životnost a kvalita materiálů je samozřejmostí

Výroba jednotlivých modulů domu je založena na použití kvalitních materiálů i na jejich perfektním zpracování. Můžete se spolehnout, že montovaný dům je tedy vysoce kvalitní stavbou, která má vysokou životnost a při dobré péči bude svým obyvatelům sloužit dlouhá léta. Za velkou výhodu lze u montovaného domu také považovat skutečnost, že jestliže dojde k poškození některého z modulů, je možné tento modul snadno vyměnit za jiný.

Mobilní montované domy jsou dle stupně izolace vhodné pro celoroční, rekreační nebo přechodné bydlení:

  • celoroční komfortní bydlení pro celou rodinu
  • skvělá alternativa chaty, chalupy nebo zahradní chatky
  • prostor pro klubovnu nebo zájmová sdružení
  • nouzové ubytování po živelných katastrofách
  • provozovny, rychlé občerstvení, kemp
  • zázemí pro firmy, podniky, stavaře apod.