Mobilní dům vás překvapí svou velikostí i plnohodnotným vybavením

Pořiďte si mobilní dům a nechte se překvapit jeho neobyčejným komfortem. Nejedná se totiž jen o zahradní chatku či malou unimobuňku. Naše mobilní domy jsou navrženy tak, aby vám nic nechybělo a měli jste dostatek místa pro celou vaši rodinu.

Oproti klasickým domům nejsou vázány na jedno místo. Na umístění nepotřebujete žádné stavební povolení a bydlet můžete začít ihned, jak vám dům přivezou na pozemek. 

Naše celoroční mobilní domy mají dvojitá okna, zateplení a například kombinované topení na elektriku a na tuhé palivo do krbu. Některé mobilní domy mívají krb na plyn, či bioetanol. V mobilním domě často najdete i klimatizaci, či jiné vybavení.

Mobilní dům má kompletní rozvody topení, vody a elektřiny, zásuvky, světla, skříně. Když vám přivezeme mobilní dům, připojíte ho k elektrice, zapojíte vodu, plyn a odpad a můžete začít ihned bydlet. Dům je dodáván kompletně zařízený.

Významnou výhodou je také cena, která vás vyjde stále méně než výstavba nového domu, či koupě domu. Menší mobilní dům může být na začátek samostatného bydlení může tou nejlepší volbou. V případě potřeby lze dům rozšířit pomocí dalších modulů.