Jaké je vnitřní zařízení mobilního domu?

Mobilní dům vás rozhodně nezklame ve velkorysosti svého prostoru i možnostech, které vám nabídne. Mobilní dům byste v podstatě ani nerozeznali od klasických rodinných domů. 

Typický mobilní dům má nejčastěji obývák spojený s kuchyní, koupelnu a jeden či dva pokoje. Koupelna obsahuje záchod, umyvadlo a sprchový kout, topný žebřík a elektrický bojler. Součástí prostoru koupelny je také příprava pro pračku, za příplatek může být i příprava pro sušičku.

I do malého prostoru se vejde kompletní kuchyňská linka s dřezem, sporák a trouba na pečení. Dle požadavků zákazníka může být v kuchyni připraveno místo i pro mikrovlnou troubu či myčku nádobí. Obývací pokoj bývá svým prostorem i pohodlím velkorysý. Může mít velký pohodlný gauč a někdy také krb. K obýváku patří i kuchyňský stůl se židlemi.

Vytápění mobilního domu je nejčastěji řešeno plynovým krbem nebo elektrickým radiátorem. Samozřejmostí jsou také elektrické zásuvky a jističe. Kromě standardního vybavení si svůj mobilní dům můžete uzpůsobit ke své spokojenosti třeba venkovními žaluziemi, klimatizací, vanou nebo přídavnou terasou.