Aktuality a novinky

Mobilní dům může mít i terasu

Chtěli byste si zařídit svůj mobilní dům tak, aby vám poskytl opravdu co nejvíce pohodlí a prostoru? K vašemu mobilnímu domu si můžete nechat postavit venkovní terasu. Získáte tak nejen skvělé místo pro letní relaxaci a pobyt s rodinou či přáteli, ale také si rozšíříte své bydlení. S venkovní terasou tak využití vašeho mobilního domu získá zcela nové možnosti, které vás budou rozhodně bavit.

03.03.2023 celý článek

Co musí mobilní dům splňovat pro celoroční bydlení?

Ptáte se, co musí mobilní dům splňovat, abyste v něm mohli žít po celý rok? Mobilní dům představuje alternativu bydlení, která je ovšem plnohodnotná k bydlení klasickému. Nákup a převoz mobilního domu je poměrně rychlý, a dá se říct, že za pár dní v něm můžete bydlet. Pro umístění mobilního domu navíc ani nepotřebujete stavební povolení.

28.12.2022 celý článek

Mobilní dům na klíč v porovnání se zděným domem

Chtěli byste vědět, proč je výhodný mobilní dům na klíč? Zakoupení mobilního domu s dovozem přímo na pozemek má oproti stavbě klasického zděného domu či dřevostavby mnoho výhod, mezi které patří zejména rychlost a bezpracnost.

05.10.2022 celý článek

Mobilní dům a dřevostavba: Jaký je rozdíl?

Nemůžete se rozhodnout, zda dát přednost mobilnímu domu nebo klasické dřevostavbě? Určitě vás bude zajímat, jaký je mezi těmito druhy obydlí rozdíl.

03.08.2022 celý článek

Úložné prostory v mobilním domě

Obáváte se, že vám mobilní dům neposkytne dostatek úložných prostor? Nedostatku místa pro uskladnění věcí se rozhodně bát v tomto případě nemusíte.

16.03.2022 celý článek

Mobilní domy a alternativní zdroje energie

Chtěli byste v mobilním domě využívat alternativní zdroje? Co je potřeba pro to, abyste mohli v mobilním domě svítit, topit či používat vodu?

03.01.2022 celý článek

Jak udržet teplo v mobilním domě?

Celoroční mobilní domy mají dostatečnou izolaci, díky které je lze využívat k bydlení i v zimních měsících. Nejedná se proto jen o sezónní bydlení jako je tomu u chaty. Jak je se mobilní dům vytápí? Existuje hned několik způsobů a záleží pouze na vašich preferencích.

01.11.2021 celý článek

Mobilní dům vás překvapí svou velikostí i plnohodnotným vybavením

Pořiďte si mobilní dům a nechte se překvapit jeho neobyčejným komfortem. Nejedná se totiž jen o zahradní chatku či malou unimobuňku. Naše mobilní domy jsou navrženy tak, aby vám nic nechybělo a měli jste dostatek místa pro celou vaši rodinu.

30.09.2021 celý článek

Mobilní dům vám nabízí nezávislost

Mobilní domy jsou známy především z Ameriky, kde se lidé často stěhují za prací z místa na místo. S sebou si kromě osobních věcí berou i svůj dům. Mobilní dům totiž získal svůj název díky své mobilitě, protože narozdíl od klasického domu, je možné takovýto dům kdykoliv přesunout z místa na místo.

29.08.2021 celý článek

Mobilní dům pro rekreační účely

Uvažujete o stavbě chaty, ale nechcete dlouho čekat na její realizaci? Pořiďte si mobilní dům pro rekreační účely, jehož pořízení je oproti běžné chatě jednodušší, rychlejší a také finančně méně náročnější.

15.08.2021 celý článek

Umístění mobilního domu na pozemek

Zajímá vás, co vše je nutno provést v případě, že si přejete umístit mobilní dům na pozemek? V tomto článku se na umístění mobilního domu zaměříme.

15.08.2021 celý článek

Vyplatí se mobilní dům?

Bydlení v mobilním domě představuje zajímavou možnost nízkonákladového bydlení. Zatímco ceny bytů a domů stoupají, investice do mobilního domu vás rozhodně nezruinuje. Již samotná cena mobilního domu je totiž nižší než u srovnatelných staveb ze dřeva, nemluvě o stavbách zděných.

15.08.2021 celý článek

Jaké je vnitřní zařízení mobilního domu?

Mobilní dům vás rozhodně nezklame ve velkorysosti svého prostoru i možnostech, které vám nabídne. Mobilní dům byste v podstatě ani nerozeznali od klasických rodinných domů. 

02.08.2021 celý článek