Aktuality a novinky

Mobilní dům na klíč v porovnání se zděným domem

Chtěli byste vědět, proč je výhodný mobilní dům na klíč? Zakoupení mobilního domu s dovozem přímo na pozemek má oproti stavbě klasického zděného domu či dřevostavby mnoho výhod, mezi které patří zejména rychlost a bezpracnost.

05.10.2022 celý článek

Mobilní dům a dřevostavba: Jaký je rozdíl?

Nemůžete se rozhodnout, zda dát přednost mobilnímu domu nebo klasické dřevostavbě? Určitě vás bude zajímat, jaký je mezi těmito druhy obydlí rozdíl.

03.08.2022 celý článek

Úložné prostory v mobilním domě

Obáváte se, že vám mobilní dům neposkytne dostatek úložných prostor? Nedostatku místa pro uskladnění věcí se rozhodně bát v tomto případě nemusíte.

16.03.2022 celý článek

Mobilní domy a alternativní zdroje energie

Chtěli byste v mobilním domě využívat alternativní zdroje? Co je potřeba pro to, abyste mohli v mobilním domě svítit, topit či používat vodu?

03.01.2022 celý článek

Jak udržet teplo v mobilním domě?

Celoroční mobilní domy mají dostatečnou izolaci, díky které je lze využívat k bydlení i v zimních měsících. Nejedná se proto jen o sezónní bydlení jako je tomu u chaty. Jak je se mobilní dům vytápí? Existuje hned několik způsobů a záleží pouze na vašich preferencích.

01.11.2021 celý článek

Mobilní dům vás překvapí svou velikostí i plnohodnotným vybavením

Pořiďte si mobilní dům a nechte se překvapit jeho neobyčejným komfortem. Nejedná se totiž jen o zahradní chatku či malou unimobuňku. Naše mobilní domy jsou navrženy tak, aby vám nic nechybělo a měli jste dostatek místa pro celou vaši rodinu.

30.09.2021 celý článek

Mobilní dům vám nabízí nezávislost

Mobilní domy jsou známy především z Ameriky, kde se lidé často stěhují za prací z místa na místo. S sebou si kromě osobních věcí berou i svůj dům. Mobilní dům totiž získal svůj název díky své mobilitě, protože narozdíl od klasického domu, je možné takovýto dům kdykoliv přesunout z místa na místo.

29.08.2021 celý článek

Vyplatí se mobilní dům?

Bydlení v mobilním domě představuje zajímavou možnost nízkonákladového bydlení. Zatímco ceny bytů a domů stoupají, investice do mobilního domu vás rozhodně nezruinuje. Již samotná cena mobilního domu je totiž nižší než u srovnatelných staveb ze dřeva, nemluvě o stavbách zděných.

15.08.2021 celý článek

Mobilní dům pro rekreační účely

Uvažujete o stavbě chaty, ale nechcete dlouho čekat na její realizaci? Pořiďte si mobilní dům pro rekreační účely, jehož pořízení je oproti běžné chatě jednodušší, rychlejší a také finančně méně náročnější.

15.08.2021 celý článek

Umístění mobilního domu na pozemek

Zajímá vás, co vše je nutno provést v případě, že si přejete umístit mobilní dům na pozemek? V tomto článku se na umístění mobilního domu zaměříme.

15.08.2021 celý článek

Jaké je vnitřní zařízení mobilního domu?

Mobilní dům vás rozhodně nezklame ve velkorysosti svého prostoru i možnostech, které vám nabídne. Mobilní dům byste v podstatě ani nerozeznali od klasických rodinných domů. 

02.08.2021 celý článek